מכבסה לניקוי יבש

מכבסה לניקוי יבש

 
מכבסה לניקוי יבש היא פתרון מעולה עבור כל סוגי הבדים והטקסטיל. באמצעות טכניקה מיוחדת ניתן להסיר מכל בגד את הכתמים שדבקו בו במהלך השנים. Dry Clean 4U היא מכבסה לניקוי יבש המספקת את כל השירותים הנדרשים בתחום. שירותי כביסה, גיהוץ וניקוי לבגדים, חליפות, שמלות, בגדי ערב, שמלות כלה, מעילי עור ווילונות.

ניקוי יבש הוא פתרון אפקטיבי עבור כל סוגי הבדים והטקסטיל. במקרים מסוימים ניקוי רטוב אינו מתאים לסוג הבד. טמפרטורות גבוהות מדי יכולות להרוס את המרקם לחלוטין. בשביל לנקות כהלכה אנחנו משתמשים בחומרים כימיים מותאמים לבד ולאחר מכן באמצעות מכונת כביסה תעשייתית לניקוי יבש מסירים את כל הלכלוך כולל שטיפה יסודית של הבגד מכל החומרים. אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי ניקיון בעלי תו תקן באיכות גבוהה עם דגש על שימוש מותאם לסוג הבגד. 

Dry Clean 4U היא לא עוד מכבסה לניקוי יבש אצלנו כל כביסה מקבלת את היחס המיוחד המתאים לה. אנחנו לא עובדים בקבלנות יש לנו עובדים מסורים ומקצועיים שיכולים לבצע את העבודה במהירות וביעילות תוך זהירות מקסימאלית. בסופו של הניקוי אנחנו מגהצים את הבגדים. אתם מקבלים אותם בחזרה מגוהצים נקיים ומוכנים לשימוש.

מכבסה באבן גבירול:
עבור תושבי תל אביב יש לנו שירות מצוין של מכבסה באבן גבירול. תוכלו להביא את הבגדים למכבסה בכל זמן שנוח לכם ולאסוף אותם בקלות וביעילות. אבן גבירול הוא רחוב מרכזי קרוב מאוד לכל מקום בתל אביב. המיקום המצוין שלנו חוסך לכם זמן וטרחה מרובה. אם בכל זאת אין לכם זמן אנחנו מציעים לכם שירות של כביסה עד הבית. איסוף והחזרה של הבגדים עד לבית הלקוח.

מכבסה בבאר יעקב:
אם אתם גרים בבאר יעקב מהיום יש לכם כתובת לכל שירותי הכביסה. מכבסה בבאר יקב במחירים שווים לכל נפש עם שירות איכותי ואישי ובעיקר מקצועי. אנחנו מתמחים בכל סוגי הניקוי היבש ובהסרת כתמים שהפכו כבר להיות חלק מהבגד. אם אתם מחפשים שירותי מכבסה במחירים מעולים אנחנו בהחלט המקום המתאים. השירות שלנו כולל גם איסוף והחזרה של הבגדים מבית הלקוח. אם אין לכם זמן לאסוף את הכביסה אנחנו נשמח לעשות זאת עבורכם.

Dry Clean 4U:
מכבסה במחירים נוחים איכותית ורצינית יודעת היטב שכל לקוח או לקוחה מרוצים נשארים איתה לאורך זמן. אנחנו מתייחסים לכל לקוח ולכל לקוחה באופן אישי. הצוות שלנו הוא לא רק צוות מקצועי היודע את המלאכה אלא בעיקר צוות אנושי. חשוב לנו שהתקשורת עם הלקוחות תהיה ברמה הגבוהה ביותר. אם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים כמובן להתקשר אלינו או לכתוב מייל מה שיותר נוח עבורכם. צרו עימנו קשר עוד היום דרך האתר באמצעות טופס צור קשר. אנחנו נשמח לעבוד ביחד אתכם.


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993