מכבסה

מכבסה


גם כיום, כאשר בבתים רבים יש מכונת כביסה משוכללת, שירותי מכבסה טובים נדרשים מעת לעת. ולא רק לקוחות מוסדיים הם מהלקוחות הנאמנים, יש גם לקוחות פרטיים רבים שפונים מפעם לפעם לקבלת שירותי כביסה. אילו שירותים תוכלו לקבל אצלנו, במכבסת Dry Clean 4U? בין היתר, תוכלו ליהנות משירות של כביסה לפריטים בודדים או כביסה לפי כמות (כביסה במשקל). אנו מכבסים במקצועיות גם פריטים מיוחדים ובעלי ערך רגשי או כספי ניכר. ומה עם השירות? זה אצלנו פשוט – דרך חיים. 

שירות עד הבית – לחיסכון בזמן 
לא רק רווקים מושבעים או אנשים שאין להם מכונת כביסה יכולים להפיק תועלת רבה משירות של מכבסה מעולה. אם אתם צריכים לכבס מפות או ווילונות, אם יש לכם פריטים שניתן לכבס אך ורק בניקוי יבש כדי שהבד העדין לא יינזק – אנו נשמח להעניק לכם את השירות. זאת ועוד, אנו נשמח להעניק לכם שירות עד הבית, כדי לחסוך לכם זמן, טרחה, מאמץ. 

אתם עובדים קשה, אין לכם עודף זמן, אתם צריכים מישהו שיטרח עבורכם – ואנו בהחלט ערוכים לכך. רוצים לכבס שמלת כלה או ווילונות? אנו נגיע נאסוף, נתייג, ננקה ונחזיר. צריכים שמישהו יפרק את הווילונות לפני הניקוי? גם לכך אנו ערוכים. יש לכם צורך בניקוי מהיר, זקוקים לחליפה נקיה או שמלת ערב לצורך אירוע חשוב? כל מה שחשוב לכם – חשוב גם לנו. ב-Dry Clean 4U תודעת השירות היא חלק מהעניין והצוות כולו לוקח בכך חלק חשוב. 

מחירים סבירים ולקוחות מרוצים 
בתור מכבסה ששמה דגש על מקצועיות ועל חוויית שירות, Dry Clean 4U מקדשת גם את התמחור הנוח. חשוב לנו להציע מחירים סבירים ולפגוש פעם אחר פעם לקוחות מרוצים. אצלנו תוכלו לקבל שירותי כביסה, שירותי גיהוץ, שירותי ניקוי יבש. אנו מנקים ומכבסים ווילונות ושמלות כלה, מעילי עור וחליפות יוקרה. אנו יכולים לכבס בגדים, מוצרי טקסטיל, כריות, ציפות, שמיכות. כל פריט שתרצו לחדש את ימיו, לסלק כתמים שלא יורדים, פריטים שזקוקים לכבסה ידנית מוקפדת שאינכם מעוניינים לבצע – השאירו זאת לנו ותהיו מרוצים מהתוצאות. 
 


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993