ניקוי וילונות

ניקוי וילונות


אם יש לכם וילונות בבית אתם בודאים מודעים לכך שבמשך הזמן הם מאבדים את היופי ואת הברק הראשוני. אבק ולכלוך כולל כתמים הם חלק משמעותי מחייו של כל וילון. אם אתם מעוניינים להחזיר להם את החיים מחדש לנו יש שירות מצוין עבורכם. ניקוי וילונות על ידי חברה מקצועית. לאחר הניקוי הוילון שלכם יראה כמו חדש. אין כמו תחושה חמימה של בית לאחר יום עבודה עמוס או יום לימודים מפרך. לשבת בנחת בסלון או בחדר השינה עם וילונות נקיים המשרים אוירה חמימה ונעימה.

Dry Clean 4U עושים עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר שאפשר. אנחנו חברה בעלת מוניטין עם נסיון רב בתחום המתמחה בניקוי יבש, כביסה וגיהוץ. יש לנו שירות מיוחד של כיבוס וילונות על ידי מיטב הטכנולוגיה בתחום. אל תנסו לעשות זאת בבית. מכונות הכביסה הרגילות אינם מותאמות בדרך כלל לוילונות גדולים ויש להיות זהירים מאוד בנוגע לסוג הבד. אנחנו מציעים לכם ניקוי וילונות במחירים סבירים מותאמים ללקוח כל זאת עם שירות עד הבית. 

יש לנו שירות מיוחד של ניקוי וילונות בת"א ובמקומות נוספים כולל שירות חדש של ניקוי וילונות בראשל"צ עבור תושבי המקום. 

ניקוי וילונות על ידי חברה מקצועית:
Dry Clean 4U היא חברה המבצעת את כל שירותי הכביסה, כולל ניקוי וגיהוץ, עבור וילונות. אנחנו קודם כל דואגים לבדוק לעומק את סוג הבד בשביל לטפל בכל וילון באופן ייחודי. במקומות שמנסים לחסוך זמן ולהרוויח כסף מהיר על ידי טיפול שאינו מותאם לסוג הבד. הנזק כמובן רב על התועלת. אצלנו אנחנו מבצעים את העבודה מתוך הקפדה יתרה על כל כביסה. מכבסות הן עניין למקצוענים אמיתיים בתחום. לא מדובר בכביסה רגילה בבית אלא בטיפול מורכב הדורש מומחיות. מכבסות הן עסק מקצועי לכל דבר הדורש התמחות מיוחדת.

אנחנו מתאימים את הטכניקה לסוג הוילון באמצעות מכונות כביסה שונות. רמות הלכלוך והכתמים לא תמיד מתאימים לניקוי רטוב לכן במקרים מסוימים אנחנו משתמשים בניקוי יבש. לפעמים יש צורך להשאיר את הוילונות זמן רב במכונה. כתמים עקשניים דורשים זמן בשביל שחומר הניקוי יבצע את העבודה.

ניקוי וילונות בת"א ניקוי וילונות בראשל"צ שירות עד הבית:
השירות שלנו כולל סיוע בפירוק והסעה של הוילונות עד למכבסה לשם ניקיון ולאחר מכן החזרה לבית הלקוח. בעולם המודרני של ימינו שירות אישי ומקצועי הוא צורך הכרחי. לא לכולם יש את הזמן להגיע למכבסה ולפרק את הוילונות ולאחר מכן לאסוף אותם הביתה. 

פנו אלינו עוד היום לשם קבלת שירות צרו איתנו קשר דרך האתר בטופס המיועד לכך. כמו כן אתם תמיד מוזמנים להתקשר אלינו בנוגע לכל שאלה או ליצור עימנו קשר דרך המייל. אנחנו מאמינים בזמינות מלאה עבור כל לקוח או לקוחה.


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993