ניקוי וילונות

ניקוי וילונות


רבים וטובים כבר גילו את החן והיופי שמענקים הווילונות התלויים בבית. הם מעניקים מראה ביתי, חמים ונעים, ומאפשרים תחושה של פרטיות נעימה ללא חסימת האוויר והבריזה. גם בבתי עסק רבים, משרדים, מסעדות, בתי מלון – הווילונות היפים מעניקים אווירה. אבל, עם הזמן צוברים הווילונות אבק ולכלוך. הווילונות שאך לפני זמן לא רק היו חדשים מרובבים כתמים. מה עושים? ניקוי וילונות כמובן. ואנו ב-Dry Clean 4U ננקה אותם בצורה המיטבית. ואם תרצו, נסייע גם בפירוקם, נוביל אותם למכבסה ולאחר מכן נחזיר אותם כשהם נראים ממש כמו חדשים. 

מחדשים לכם את הווילונות
הווילונות שונים ממרבית מוצרי הטקסטיל או הבגדים שיש לנו בבית. הם עשויים להיות גדולים מאוד ועם הזמן הם גם נעשים מלוכלכים מאוד. למעשה, פעמים רבות הווילונות, שנראים כאילו אבד להם הצבע פשוט ספגו לתוכם הרבה אבק או לכלוך אחר הנישא באוויר. מכיוון שלא ניתן פשוט להכניס אותם למכונה הביתית ולא כולם יודעים לכבס ביד ווילונות מאוד גדולים – הפניה למכבסה מקצועית נעשית התשובה הברורה. 

גם אם לא פניתם מעולם למכבסה כזאת או אחרת, אל חשש. במכבסת Dry Clean 4U מבצעים את כל שירות כביסה, הניקוי והגיהוץ, במסירות, באחריות ועם שירות מכל הלב. לא משנה אילו ווילונות יש לכם, אנו נדאג להעניק להם יופי של טיפול. לא משנה אם הם צבעוניים ואתם חוששים שהצבע יאבד תוך כדי הניקוי או שהם מאוד עדינים ואתם חוששים שהם יתרפטו – לנו יש את הניסיון לבצע ניקוי וילונות בלי להזיק, לחדש במלוא מובן המילה.  

טכניקת ניקוי משובחת 
במכבסה מקצועית ניתן למצוא מכונות לכביסה ולניקוי מסוגים שונים. אצלנו ניתן לבצע ניקוי וילונות בדיוק בטכניקה שתתאים – לפי סוג הבד, לפי רמת הלכלוך והכתמים. לא תמיד יתאים ניקוי רטוב. לפעמים יתאים ניקוי יבש. לא תמיד יתאים ניקוי מהיר, לפעמים צריך להשאיר את הווילון במכונה המקצועית די זמן כך שחומר הניקוי באמת יעשה את העבודה, לעומק. מחפשים את המקום הנכון לשירותי הניקוי והכיבוס? ב-Dry Clean 4U משתמשים תמיד בטכניקת ניקוי משובחת כי אנו שואפים ללקוחות מרוצים. 
 


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993