ניקוי יבש

ניקוי יבש


ניקוי יבש הוא פתרון יעיל ואפקטיבי עבור כל סוגי הבדים והטקסטיל. ישנם מקרים שניקוי רטוב יכול להרוס את המרקם של הבד לכן מכבסה רצינית תמיד לוקחת בחשבון את כל הפרמטרים הנדרשים בשביל להחליט מה מתאים. הטכניקה של ניקוי יבש כוללת הסרת כל הלכלוך באמצעות חומרים כימיים המיועדים לכך במתקן גדול המזכיר מכונת כביסה תעשייתית. החומרים הכימיים מנקים ביסודיות את הבגד ולאחר התהליך נשטפים. חברה מקצועית פועלת בהתאמה לסוג הניקיון הנדרש עבור כל בד או טקסטיל. כל חומר נבחר בקפידה בהתאם למרקם ולאופן הטיפול הנדרש.

בסופו של התהליך מתבצע גיהוץ הנדרש לשם שלמות הפעולה. אתם מקבלים בחזרה את הבגדים שלכם או את הוילונות או כל דבר אחר שמסרתם לניקוי יבש מגוהצים עם מראה חדש ומחודש כולל החייאה מחדש של הצבעים המקוריים.

המכבסה שלנו  Dry Clean 4U מציעה לכם את כל השירותים הנדרשים בתחום. יש לנו שירות של ניקוי יבש באבן גבירול וניקוי יבש בבאר יעקב ובמקומות נוספים בתל אביב ובמרכז הארץ. ניקוי יבש מבצעים אך רק במכבסה המוסמכת לכך באופן מיוחד. צריך לדעת איך לטפל בחומרים הכימיים בשביל לא להרוס את המרקם של הבד. שירותי כביסה לא מקצועיים יכולים לגרום לכם הרבה יותר נזק מתועלת. אם אתם מחפשים מקום אחראי ומקצועי אנחנו בהחלט המקום המתאים עבורכם.

Dry Clean 4U עובדת עם כל לקוח או לקוחה באופן אישי. השירות שלנו כולל איסוף של הבגדים. או הוילונות מבית הלקוח והחזרה שלהם לאחר גיהוץ וניקוי יסודי כולל הסרה של כל הכתמים. 

ניקוי יבש הוא תהליך אפקטיבי ואיכותי שיחזיר לבדים שלכם את החיים מחדש. ישנם מקרים שבהם זהו הפתרון היחיד בשביל לנקות כהלכה כתמי שומן וכתמים אחרים.

ניקוי יבש באבן גבירול וניקוי יבש בבאר יעקב:
השירות שלנו כולל את כל הנדרש בתחום והוא מספק ללקוח או ללקוחה את  הניקוי היסודי ביותר במחירים משתלמים ונוחים. באמצעות המכונות החדישות שלנו והמקצועיות של העובדים אנחנו יכולים לחסוך בעלויות ולעבוד בצורה יעילה ומהירה. אם אתם צריכים שירותי ניקוי יבש באזור תל אביב או באר יעקב או בכל מקום מרכזי קרוב פנו אלינו דרך האתר ונשמח לעבוד עבורכם.

השירות שלנו הוא מכוון ללקוח וחשוב לנו שכל אחד או אחת מכן יחזור אלינו בהמשך. אנחנו בונים על לקוחות לטווח ארוך. אנחנו בונים משפחה שבה אנחנו מכירים באופן אישי כל אחד מלקוחותינו ויודעים להתאים לכל אחת את הטיפול המתאים. אתם תמיד מוזמנים להתקשר אלינו ולשאול כל שאלה בנוגע לוילונות שלכם או לבגדים או בקשר לשמלת הכלה שהשאלתם מחברה. אנחנו תמיד נשמח לעזור ולענות לכם באופן מקצועי על כל הנדרש. תוכלו גם לכתוב אלינו ולפנות דרך המייל ואנחנו נענה בהקדם האפשרי.


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993