ניקוי מעילי עור

ניקוי מעילי עור


מוצרי עור ובפרט מעילי עור נחשבים למאוד יוקרתיים ומאוד מיוחדים. העור נחשב לחומר מאוד מיוחד, עמיד וחזק, אבל פעולת ניקוי לא נכונה עלולה להזיק לו ולפגוע במראה היוקרתי. יש לכם מעיל עור מיוחד? אתם צריכים לנקות אותו היטב אך חושים מכך שייגרם לו נזק והוא יתרפט בשל חומרי ניקוי לא מתאימים או טמפרטורת ניקוי לא מתאימה? אל דאגה. אנו במכבסת Dry Clean 4U מתמחים בשירותי ניקוי מעולים – לכל סוגי המעילים. לנו יש את הדרך לבצע ניקוי מעילי עור להשגת התוצאות הרצויות. לאחר הטיפול, המעיל ייראה לא רק נקי יותר אלא גם בעל מראה חדש יותר. 

ניקיון ששומר על העור
לא לכולם ברור מדוע ניקוי מעילי עור מבלי שקיימת המומחיות לכך עלול להיות בעייתי. אם גם לכם זה לא ממש ברור, נספר מה עלול לקרות בניקוי של מעיל או כל מוצר עור תוך שימוש במים וסבון כביסה רגיל. ניקוי במים עלול בהחלט לשנות את הצבע ואפילו לגרום להתכווצות של העור. עלולה להיווצר תגובה שפוגעת במראה וחמור מכך – יוצרת ריח לא נעים. בעוד שמוצרי כותנה וטקסטיל אחרים קלים לניקוי ביד או במכונת כביסה רגילה, מרבית האנשים חסרים את הניסיון הדרוש לניקוי עור והשגת תוצאות מיטביות. אנו, במכסת Dry Clean 4U בעלי ניסיון רב בניקוי כל סוגי הבדים, כל סוגי הבדים, כל סוגי הווילונות, שמלות הכלה וכמובן – בגדי העור ומעילי העור. 

מנקים כל כתם 
כיצד נוכל להציע לכם שירות של ניקוי מעילי עור מהמעלה הראשונה? אצלנו, נעשה שימוש במכונות כביסה מעולות, שמבצעות ניקוי בצורה יבשה – כלומר ללא מים וללא סבון. אנו משתמשים בחומרי ניקוי שמאפשרים ניקוי יבש וסילוק של כל כתם, לרבות כתמים קשים שאפילו לא חלמתם שניתן להסיר. את חומרי הניקוי אנו מתאימים היטב גם לסוג פריטי הלבוש שמגיעים אלינו וגם לאופי הכתמים שצריך להסיר. יש לנו חומרי ניקוי לכתמים קלים ויש חומרי ניקוי חזקים במיוחד, לכתמים מאוד קשים. יש לכם מעיל עור שצריך לנקות? תנו למומחים של Dry Clean 4U לעשות עבורכם את המלאכה. 
 


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993