ניקוי מעיל עור

ניקוי מעיל עור


מעיל עור הוא פריט יקר הדורש טיפול מיוחד. ניקוי מעיל עור ידי מכבסה רצינית היודעת את המלאכה הוא הדרך היעילה ביותר. באמצעות שירות מקצועי תוכלו לשמור על המרקם של העור שיכול להישחק לחלוטין בעקבות טיפול לא מתאים. ניקוי מעיל עור באמצעות מים וסבון רגילים יהרוס את הצבע ויגרום להתכווצות. אם חשוב לכם לקבל את הטוב ביותר אתם צריכים חברה רצינית ואחראית בתחום שירותי ניקוי יבש, כביסה וגיהוץ שתעשה עבורכם את העבודה.

Dry Clean 4U היא מכבסה בעלת מוניטין רב באזור תל אביב המספקת שירות מקצועי ואישי. יש לנו צוות עובדים מיומן ומסור היודע לבצע כהלכה את כל השירותים הנדרשים. שירותי כביסה, גיהוץ וניקוי לבגדים, חליפות, עניבות ושמלות כולל שירות מיוחד לניקוי וילונות וכמובן התמחות בניקוי של מעילים עשויים מעור.

ניקוי מעיל עור נעשה בקפידה על ידי מיטב הטכנולוגיה בתחום בשביל להחזיר לו את המראה החדש ולנקות כל כתם או לכלוך שדבק בבגד. אם אתם מחפשים חברה שתעשה את העבודה ברמה הגבוהה ביותר במחירים שווים לכל נפש הגעתם אל המקום הנכון.

Dry Clean 4U שירות עד בית הלקוח:
Dry Clean 4U אוספת עבורכם את הכביסה מבית הלקוח ומחזירה אותו אליכם בסיום העבודה. יש לנו שירות מיוחד של ניקוי מעיל עור בראשון לציון כולל שירות של ניקוי מעיל עור בבאר יעקב ובמקומות נוספים באזור תל אביב ובמרכז הארץ.

ניקוי מעיל עור בראשון לציון כולל איסוף והחזרה לאחר ניקוי יבש. ניקוי מעיל עור בבאר יעקב כולל גם הוא איסוף מבית הלקוח והחזרה. היתרון הגדול בכך הוא שאתם לא צריכים להקדיש זמן בשביל להגיע עד אלינו בכל מקום בו אתם נמצאים אנחנו מגיעים אליכם ובסיום העבודה מחזירים לכם את הכביסה הנקייה.
אנחנו אחראים לנקות כל כתם ולהסיר כל ריח רע. מעילים עשויים מעור קולטים לפעמים ריחות הקשים להסרה. באמצעות ניקוי יבש המותאם אל מרקם המעיל הריחות הרעים מתפוגגים ואתם מקבלים מוצר חדש לחלוטין לאחר התהליך. יש לנו את כל הטכנולוגיה הנדרשת בתחום בשביל לנקות ביסודיות וביעילות ועל ידי כך להוזיל עבורכם את המחירים. צוות יעיל ומיומן ומכונות לניקוי יבש מהמתקדמות בתחום חוסכות זמן ומאפשרות מחיר נמוך עבור הצרכן.

 שירות אישי עבור כל לקוח או לקוחה:
ניקוי מעיל עור בראשל"צ או בכל מקום אחר באמצעות שירות אישי עבור כל לקוח או לקוחה הוא הפתרון ההולם ביותר עבורכם. פנו אלינו עוד היום לשם קבלת שירות בתחום או לשם התייעצות בנוגע לבגדים שלכם. חשוב לנו שכל הלקוחות שלנו יקבלו את היחס המתאים. אנשי המקצוע שלנו הם גם נותני שירות מעולים היודעים היטב את חשיבות העבודה עם קהל. התקשרו אלינו בנוגע לכל בעיה ונשמח לענות בהקדם.


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993