ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים


כל מי שיש לו שטיח בבית יודע שמלאכת הניקוי שלו יכולה להיות מורכבת עד בלתי אפשרית. אם השטיח שלכם מוכתם ללא הציוד המתאים לא ניתן ברוב המקרים להוריד את הכתם. גם עבור אבק וניקיון יסודי יש צורך בחברה המומחית לעניין. ניקוי שטיחים על ידי מכבסה מקצועית הוא פתרון יעיל ואפקטיבי שיחזיר לו את הצבע המקורי כולל ניקיון יסודי של כל הכתמים והלכלוך שהצטבר עם הזמן. 

אם אתם מחפשים חברה רצינית ואחראית אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם עם העניין. Dry clean 4U מתמחים בניקוי יבש, כביסה וגיהוץ עם שירות מיוחד עבור ניקוי שטיחים מכל הסוגים.

אנחנו מתאימים את חומרי הניקיון הנדרשים עבור השטיח שלכם. קודם כל יש לבדוק את טיב החומר ואת אופן האריגה. שטיחים שנעשו בעבודת יד צריכים טיפול מיוחד ויש להקפיד על כל פרט בשביל לא לפגום במרקם המקורי. שימוש בחומרים כימיים עבור כל שטיח צריך להיות מבוקר ובהתאם לצורך בלבד. ישנם מקרים שבהם אין להשתמש בחומר כימי וכל שימוש כזה יכול להיות לרעה. כל השיקולים נלקחים אצלנו בחשבון לפני התחלת העבודה. אין מקום לטעויות אם יודעים היטב את המלאכה הכל אמור ללכת חלק. 

ניקוי שטיחים הוא עניין למקצוענים אמיתיים. מכבסה מקצועית אמורה להיות מצוידת בכל האמצעים הנדרשים כולל טכנולוגיה מתקדמת בשביל לטפל בכל שטיח באופן ייחודי. Dray Clean 4U לא חוסכת באמצעים בשביל לספק ללקוחותינו את הטוב ביותר בשוק. כל זאת במחירים מצוינים על ידי צוות מיומן היודע היטב את העבודה.

ניקוי שטיחים בבאר יעקב, ניקוי שטיחים בראשון לציון  שירות עד בית הלקוח:
יש לנו שירות עד בית הלקוח באזורי שירות מרכזיים. ניקוי שטיחים בבאר יעקב, ניקוי שטיחים בראשון לציון ובמקומות נוספים. אנחנו לוקחים את השטיח עבורכם ומחזירים אותו נקי ומצוחצח. בעולם המודרני בו הזמן הוא משמעותי עבור כולנו. אין לכל אחד את האפשרות ללכת למכבסה בעצמו. הדבר דורש יותר מדי ולא לכולם יש את הזמן לכך. במיוחד עבורכם אנחנו מגיעים אליכם עד הבית.

הדבר החשוב ביותר עבור כולם הוא כמובן המחיר. באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וצוות עובדים מיומן אנחנו בהחלט יכולים להוזיל עלויות. יש לנו מחירים נוחים ומשתלמים. אנחנו מאמינים שעבודה מקצועית ויעילה אינה חייבת להיות יקרה.

שירות מקצועי ואישי עבור כל לקוח או לקוחה:
אנחנו מאמינים ששירות מקצועי הוא שירות אישי וכל לקוח או לקוחה שלנו הם בראש סדר העדיפויות. צרו עימנו קשר עוד היום דרך האתר באמצעות טופס צור קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מפורטת כולל כל העלויות הנדרשות. אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע לעניין אתם מוזמנים תמיד להתקשר אלינו ונשמח לענות לכם על כל שאלה. הצוות המקצועי שלנו תמיד עומד לשירותכם. יש לנו גם כתובת מייל לצורך התכתבות בנוגע לכל בעיה שיש לכם בנידון.


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993