ניקוי שמלות כלה

ניקוי שמלות כלה


לא בהזדמנויות רבות יכולה אישה להתהדר בשמלת נשף, שמלה מהודרת כמו באגדות. בארצנו אין הרבה נשפים או אירועים גדולים, אך יום החתונה הוא סיפור אחר לגמרי. ביום החתונה מותר, נהוג ואפילו הכרחי להתהדר בשמלת כלה מדהימה, בדרך כלל לבנה וצחורה כשלג. אצלנו, במכבסה מן השורה הראשונה Dry Clean 4U התמחות בשירותי ניקוי בגדים מכל הסוגים, לרבות עדינים ומיוחדים ובכלל זה - ניקוי שמלות כלה. לביצוע מדויק, לקבלת תוצאות מעולות, לסילוק כל כתם – אנו מבטיחים שירות מקצועי ומכל הלב. 

טיפול מסור במיוחד
אי אפשר להשוות בין ניקוי שמלות כלה לבין ניקוי של אף בגד אחר. שמלת הכלה חייבת להיות מושלמת משום ששמלה שלא תיראה מושלם תיצור בקרב הכלה עוגמת נפש ברורה, ביום החשוב לה ביותר. ניקוי של שמלת כלה חייב להיעשות תוך התייחסות לאופי הבד, שעשוי להינזק בטמפרטורות גבוהות מדי. ניתן בהחלט לבחור בטכניקה של ניקוי יבש, שיכולה להשיג תוצאות מעולות בניקוי ללא סבון וללא צורך בטמפרטורות גבוהות. 

אנחנו, ב- Dry Clean 4U לא ננקה אף בגד ובפרט אף שמלת כלה בלי לבדוק האם השמלה כוללת גם קישוטים או עיטורים שמצריכים התייחסות מיוחדת. אנו מקפידים על ניקוי מיטבי של כל בגד, של כל לקוח, אך כאשר מגיעה אלינו שמלת כלה מרהיבה אנחנו ניתן את הנשמה כי ברור מהי החשיבות ללקוחה. 

שירות עד הבית
אנו מאמינים שלכלה שמשאירה אצלנו את השמלה לצורך ניקוי מגיע שירות מיוחד – עד הבית. משמעות הדבר היא שניתן להזמין ניקוי שמלות כלה כאשר אנו אוספים את השמלה וגם – מחזירים אותה. כשיש כל כך הרבה סידורים ועניינים שבהם צריכים לטפל לפני החתונה, הדבר האחרון שאתם צריכים זה לטרוח ולהביא את השמלה למכבסה.

נציג מטעמינו יגיע ויאסוף את השמלה. לאחר מכן ניתן לה את הטיפול הרצוי, נזהה את סוג הבד, נבדוק איזו טכניקת ניקוי תתאים ורק לאחר מכן ניתן למכונה המקצועית לעשות את המלאכה. יש לכם כביסה שמצריכה ניקוי מיוחד? שכרתן שמלת כלה או קיבלתן שמלה מחברה שהתחתנה לא מזמן? אנו, ב-Dry Clean 4U נעניק טיפול מסור במיוחד.
 


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993