שירותי כביסה

שירותי כביסה


שירותי כביסה על ידי מכבסה מקצועית היא פתרון מצוין שיכול לחסוך לכם הרבה זמן וטרחה יתרה. קודם כל כביסה רטובה ניתן תמיד לעשות בבית אבל במכבסה הדברים הרבה יותר פשוטים. מכונות הכביסה שלנו הן מהמתקדמות ביותר בתחום ויש לנו צוות מקצועי שמפריד בין הסוגים השונים של הבדים והטקסטיל ומכבס כל בגד באופן מותאם. יש לנו כמובן גם שירותי כביסה נוספים של מעילי עור, וילונות ושמלות כלה. השירות המתאים עבורם הוא בדרך כלל ניקוי יבש. טכניקה ייחודית של ניקוי בגדים על ידי חומרים מותאמים לסוג הבגד ללא שימוש במים. 

ישנם בדים שאינם מגיבים טוב למים וסבון והסיבים העדינים של הבגד יכולים להיפגם. שירותי כביסה באמצעות ניקוי יבש יכולים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר מבלי לפגום באיכות.

שירותי כביסה עד הבית:
המכבסה שלנו מבצעת את כל הנדרש כולל איסוף של הבגדים והחזרה שלהם לבית הלקוח. אם אתם מחפשים שירותי כביסה עד הבית אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם עם העניין. אנחנו באים אליכם לוקחים את הבגדים או את הוילונות או שמלת הכלה ומחזירים אותם נקיים ומגוהצים.

בעולם העמוס של ימינו זהו שירות הכרחי עבור חלק מהאנשים שבלעדיו לא יתאפשר להם להיעזר במכבסה כלל.

שירותי כביסה עד הבית בתל אביב:
יש לנו עכשיו בעיר ללא הפסקה שירותי כביסה עד הבית בתל אביב. אם אתם גרים בעיר אתם בוודאי יודעים שלפעמים להביא בגדים למכבסה זה עניין מסובך. לפעמים יש פקקים במרחק נסיעה של עשר דקות שיכולים לעכב אתכם לזמן רב. אנחנו באים עד אליכם ועושים עבורכם את העבודה. שירותי כביסה בתל אביב עד בית הלקוח או הלקוחה. איסוף והחזרה של הבגדים במחירים נוחים ומשתלמים. הזמן היקר שנחסך לכם שווה הרבה יותר מכל דבר אחר. אנחנו גם מגהצים עבורכם את הבגדים ומחזירים אותם מגוהצים ונקיים ומוכנים כמובן לשימוש. כל זאת תוך הקפדה על כל בגד וטיפול נכון בכל בד או טקסטיל.

שירותי כביסה בתל אביב של Dry Clean 4U מעניקים לכם שירות מושלם צרו עימנו קשר עוד היום לשם תיאום איסוף הבגדים. כל הלקוחות שלנו יודעים תמיד שיש להם על מי לסמוך. אנחנו אוספים את הבגדים ומחזירים אותם במהירות. יש לנו גם שירותי כביסה בתל אביב באבן גבירול למי שמעוניין להגיע למכבסה עצמה. זהו אזור מרכזי שנוח להגיע אליו אם אתם גרים בסביבה. בכל מקרה שהדבר אינו מתאפשר תוכלו תמיד להיעזר בשירות שלנו עד הבית.

Dry Clean 4U:
Dry Clean 4U היא חברה מקצועית המבצעת את כל הנדרש עבורכם בתחום של שירותי כביסה. יש לנו שירות של ניקוי יבש, גיהוץ בגדים ועוד שירותים נוספים בתחום. פנו אלינו עוד היום דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993