תפירה ותיקונים


יצירת קשר מהיר:

מלאו פרטים וניצור קשר

 
בין שירותינו:

משחר ההיסטוריה החלו הבגדים לשמש את האנושות כולה, למען שמירה על חום הגוף והצנעת אזורים אישיים.

הבגדים למעשה קובעים את המראה החיצוני והרושם הראשוני שנוצר על האדם הלובש אותם, כאשר לצורך הדוגמא חליפה וז'קט עשויים לשדר מראה רציני, ואילו גופיה ומכנסיים קצרים ישוו מראה רענן וצעיר. בשל חשיבותם, לאנשים רבים נוצר קשר משמעותי לבגדים מסוימים, כאשר לעיתים הוא מופיע בתור קשר סנטימנטלי, יש אשר הוא נובע מתוך הרגל ואהבת הבגד הספציפי וכהנה וכהנה דוגמאות נוספות. במקרים בהם נוצר פגם באחד הבגדים החשובים לנו והאהובים עלינו, אם זה בצורת חוטים פרומים, כיסים קרועים, כפתורים אשר יצאו מהמקום ועוד, חשוב לנו לתקן את הבגד במהרה ולהחזיר את המצב לקדמותו. על מנת לעשות זאת, אנו נפנה לשירות תפירה ותיקונים שיוענק לנו על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בנושא.  

שירותי תפירה ותיקונים
שירותי תפירה ותיקונים כוללים בין היתר:
  • רוכסנים: תיקון רוכסנים השבורים באופן מלא, או חלקי. 
  • תלאים קרועים: אחת האפשרויות לטפל בקרעים בג'ינסים מכנסיים ובגדים נוספים היא תפירת תלאי. אופציה זו מותאמת לקרעים קטנים וגדלים כאחד, ועשויה להחזיק משך זמן רב. 
  • קיצור שרוולים: לעיתים רוכשים בגד ויקרתי מגלים כי השרוולים ארוכים מדי, והבגד יושב בצורה מצחיקה. בשל כך ניתן לבצע קישור שרוולים.
  • תפירת כפתורים: על מנת לתפור כפתור ביעילות, ללא השארת סימני לוואי, רצוי לפנות לשירותי התפירה והתיקונים.
  • הצרות: לעיתים רוכשים מכנסיים ומגלים כי הם ארוכים מהרגיל. ניתן לקצרם באמצעות הצרות.
בחירת ספק לתפירה ותיקונים
כדאי לא להתפשר על איכות התפירה והתיקונים, מכיוון שמדובר בבגדים האהובים עלינו, וכל טעות קטנה של איש המקצוע עשויה להרוס את הבגד לחלוטין. במטרה לאתר חברה או ספק אשר יודעים כיצד לבצע תפירה ותיקונים בבגד או בפריט הנבחר, מומלץ לערוך סקר שוק בחיפוש אחר חברה בעלת מוניטין חיובי, לקוחות מרוצים וניסיון עשיר. כדאי לקרוא בנוסף את הביקורות הנכתבות על החברה בכדי לוודא שמדובר בחברה איכותית ולא בחתול בשק חלילה.

תפירה ותיקונים הם רק חלק קטן ממגוון השירותים שחברת דרי קלין פור יו (Dry Clean 4u) מבצעת עבור אלפי לקוחות בתל אביב ואזור המרכז.

לרשות החברה עומדים תופרים מקצועיים, בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לתפירה ותיקונים. החברה מבצעת תיקונים במבחר רחב של סוגי בדים, בגדים, שמלות כלה וילונות, מפות והמגוון עוד רחב. החברה מספקת שירותי איסוף של המוצרים מהבית והחזרתם ללא תמורה כספית, ומציגה מחירים נוחים והוגנים. כל לקוח הפונה אל החברה לקבלת שירות מתקבל בסבר פנים יפות ובחיוך, ומוענק לו שירות מקצועי ואפקטיבי על ידי עובדי החברה. לחברה רבבות לקוחות מרוצים, כאשר הביקורות הנכתבות על החברה בנוגע לטיב ואיכות השירות יוצאות מגדר הרגיל. 
 
 
  תפירה ותיקונים     ניקוי יבש     מכבסה     ניקוי וילונות     ניקוי מעילי עור     ניקוי שמלות כלה     ניקוי שמלת ערב     ניקוי שמלת כלה     ניקוי מעיל עור     שירותי גיהוץ     שירותי כביסה     ניקוי וילונות     ניקוי שמלות כלה     ניקוי יבש     ניקוי שטיחים     ניקוי וילון     גיהוץ חולצות     מכבסה לניקוי יבש     מכבסות בתל אביב     גיהוץ בתל-אביב     גיהוץ שמלת כלה  


Dry Clean 4 U 

איסוף מהבית והחזרה חינם

072-33-80-993